Sada 4ks | Vajíčka 1

Unikátní vykrajovátka, vytvořené pomocí 3D tisku, jsou optimální pro práci s polotuhými a modelovacími materiály, umožňující precizní vyřezávání a modelování objektů. Tyto nástroje jsou ideální pro tvořivé projekty s dětmi, například pro práci s modelínou, keramikou, fimo a dalšími podobnými materiály.

Vykrajovátka se skládají ze dvou částí a mají průměr přibližně 90 mm a výšku 12 mm. Samotná razítka měří na výšku 5 mm a jsou vybavena držákem pro jednodušší manipulaci.

Dostupnost Skladem
Kód: 66
149 Kč –33 % 99 Kč
Sada 4ks | Vajíčka 1
MY (1024 x 1024 px) (21)
149 Kč –33 %
fl
Flexi Factory
Autorizovaný prodejce
cactus cookies
Autorizovaný prodejce
Cactus cookies

Doporučení pro vás: Před procesem vyřezávání materiálů je vhodné vykrajovátko lehce pokryt moukou.

Vykrajovátka jsou praktickým nástrojem pro práci s polotuhými materiály, vhodná také pro tisk na keramické povrchy nebo modelovací hmoty.

Každé vykrajovátko je dvoudílné, což zajišťuje efektivnější vyřezávání. Skládá se z okraje a razítka pro tisk. Pro optimální výsledky nejprve použijte razítko, následně přiložte okraj a vyřežte požadovaný tvar.

Výroba vykrajovátek probíhá pomocí pokročilé 3D tiskové technologie z PLA materiálu. PLA je biologicky rozložitelný materiál, získaný z kukuřičného nebo bramborového škrobu, odolný vůči teplotám do cca 60°C.

Před prvním použitím vykrajovátko opláchněte ve vlažné vodě (teplota nepřesahující 50°C) a následně ho důkladně osušte. Po každém použití vykrajovátko umyjte v teplé vodě (max. 50°C) a důkladně osušte.

Upozornění: Výrobky z PLA nesmí přijít do kontaktu s myčkou nádobí, jelikož by mohlo dojít k jejich deformaci.

Vykrajovátka nejsou vhodná pro děti mladší 3 let z důvodu možného odlomení malých částí plastu.

Ačkoliv vynakládáme maximální úsilí, vykrajovátka nejsou certifikována pro dlouhodobý kontakt s potravinami. (Materiál je nicméně netoxický a osobně bychom ho v kuchyni použili. :)

Doplňkové parametry

Kategorie: Velikonoce
Kategorie: Vánoční
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0,01 kg
Materiál: PLA
Výroba: 3D tisk
Velikost: 90mmx12mm